FORUM AKADEMICKIEGO KLUBU TURYSTYCZNEGO

JEST TO FORUM AKADEMICKIEGO KLUBU TURYSTYCZNEGO z SANOKA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-07-24 00:01:02

pipen

Gość

wyprawa do gruzji

Chcę sie tylko upewnić jako ten " zielony" gdyż tam nie byłem i nie znam pozostałych uczestników wyprawy. Wszystkie formalnosci zostaną załatwione przez organizatorów wyprawy, łącznie z ubezpieczeniem i czymś tam jeszcze o czym nie wiem. Abyśmy sie dobrze zrozumieli mam z paszportem i plecakiem zgłosić się w dniu 31 lipca w umówionym miejscu ( nie wiem jeszcze gdzie i o której godzinie )i moge jechać. Jesli coś mam załatwić indywidualnie to proszę napisać gdyz niewiele czasu zostało a ja w sumie tez nie jestem człowiekiem czasowym. Będe wdzięczny także na inne sugestie odnośnie pobytu np. co ze sobą zabrać itp.

 

#2 2009-07-25 11:56:20

albionus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-20
Posty: 27
Punktów :   

Re: wyprawa do gruzji

Załatwiac wiele nie trzeba, bo formalności wizowych nie ma żadnych. Kupuje się tylko wizę na tureckiej granicy (ok 50 zeta) ale to jest tylko swego rodzaju myto a nie jakaś formalnośc wizowa. Ubezpieczenie jest sprawą indywidualną, ale dziś będę zbierał dane od ludzi którzy chcą się ubezpieczyc od NNW i KL (jak na głónym wątku napisałem) i odezwę się z kosztem polisy, warunkami, etc. To jest kwestia dowolna ale bez takiego ubezpieczenia musiałbyś płacic za każdą rzecz gdyby coś Ci się stało (pomoc medyczna, jakakolwiek akcja ratunkowa, etc.)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.osiemnastaprzepowiednia.pun.pl www.bloodwar.pun.pl www.tibiaots.pun.pl www.ssclansite.pun.pl www.enaruto.pun.pl